Słodkie lenistwo. ^^

Taakk.. zaczęły się matury to i my uczniowie młodszych klas mamy wolne 🙂 za rok to ja będę siedzieć w szkole na egzaminie ;p o ile zdam w tym roku :3

Miałam dzisiaj (jak zwykle) dosyć porypany sen. Śniła mi się wojna, już po raz drugi z resztą, tylko za pierwszym razem Chiny zawładnęły całym światem.
Tym razem śniło mi się, że Niemcy zaatakowali Polskę i wprowadzili godzinę Policyjną. Ale uczniowie szkół podstawowych ogłosili protest (była tam też moja siostra chociaż nie wiem co tam robiła, w końcu jest w gimnazjum..) i postanowili wybiec w nocy na ulicę, a ja patrzałam przez okno i nagle moja siostra przez nie wybiegła i dołączyła do reszty swojej „paczki”. Po wszystkich ulicach jeździły czołgi a dzieciaki latały między nimi.. Wtedy moja mama się na mnie wydarła dlaczego jej nie przypilnowałam i nie zatrzymałam. To pobiegłam za nią, wtedy spotkałam swoich przyjaciół, spotkaliśmy się pod delikatesami i o dziwo obok delikatesów był „Mrozik” (cukiernio-lodziarnia w której spędzałyśmy z moją przyjaciółką Sandrą masę czasu, niestety została połączona z delikatesami w imię powiększenia ich i zrobienia sklepu samoobsługowego) i strasznie chciałyśmy kupić truskawki ale się okazało, że wszyscy ludzie je wykupili.. 🙁 W Mroziku siedział brat od Sandry ale nie pracowały tam już nasze koleżanki, tylko jakaś starsza kobieta. Powiedziałam do Sandry, że teraz Urban znalazł swoje miejsce i godzinami tam spędza czas na rozmowach 🙂 .
Wtedy przypomniałam sobie, że miałam znaleźć moją siostrę. Pobiegłam na plac zabaw, zobaczyłam jak uciekają przed czołgiem i wdrapują się po jakimś rusztowaniu do szkoły, wbiegłam za nimi. Złapałam moją siostrę za rękę i kazałam jej iść za mną.
Wybrałam drogę przez garaże. Jednak moja siostra postanowiła zostać, powiedziała żebym zaczekała na nią pod blokiem. Kiedy szłam pod blok przyczepił się do mnie pies który zaczął podskakiwać i gryźć mnie po ręce. Nie chciał się odczepić. Zauważyłam policję. Postanowiłam wykorzystać fakt że idzie ze mną pies jako plus. Kiedy policjant zbliżał się do mnie zaczęłam udawać że to mój pies. Kiedy go minęłam odetchnęłam z ulgą. Pod moim blokiem stali prawie wszyscy moi sąsiedzi i żegnali się z rodzinami. Otworzyłam drzwi od bloku i czekałam na moja siostrę, zadzwoniłam do niej, że ma się pospieszyć.. Kiedy tak czekałam zobaczyła, że jedna z sąsiadek była na mnie zła nie wiedziałam o co..
..I wtedy obudziła mnie moja siostra z pytaniem czy nie widziałam jej trampek na wf….

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam..

A dzisiejszy dzień zapowiada się na bardzo fajny. Idę z moją koleżanką świętować jej urodzinki. 😀
Nie powiem co jej kupiłam bo jeszcze przeczyta ;P

1 thought on “Słodkie lenistwo. ^^”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top